Zamonaviy jamiyatda avtomobil egalari o‘z avtomobillari bilan bog‘liq ko‘plab huquqiy muammolarga duch kelishadi. Biz nizolarni suddan tashqari hal qilish bo‘yicha turli xizmatlarni taqdim etamiz, bu esa mijozlarga uzoq va xarjatli sud jarayonlaridan qochishga yordam beradi.
Biz sizning avtomobilingizni jarima maydonidan olib chiqish bo‘yicha keng ko‘lamli xizmatlarni taqdim etamiz. Bizning xizmatlarimiz quyidagilarni o‘z ichiga oladi: transport vositalarini qaytarish bo‘yicha maslahatlar, avtomobilni qaytarib olish uchun zarur bo‘lgan dastlabki hujjatlarni to‘plash, transport vositasini jarima maydonidan chiqarish bo‘yicha harakatlarni amalga oshirish, shuningdek, yuridik jarayonning bir qismi sifatida, shu jumladan, transport vositasini hibsga olish va jarima maydoniga joylashtirishga olib kelgan harakatlar yoki hukmlarga e’tiroz bildirish.
Agar yo‘l-transport hodisasining boshqa ishtirokchilari sizni nohaq ayblashsa, biz sizning huquqlaringizni himoya qilishni kafolatlaymiz. Biz sizga bu vaziyatda maslahatlar berish, dalillar to‘plash va muzokaralar davomida sizning manfaatlaringizni ifodalash kabi xizmatlarni taklif qila olamiz.
YHXX-ni chaqirishni talab qilmaydigan kichik baxtsiz hodisalar yuz berganda biz vaziyatni va muammolarni hal qilish bilan bog‘liq barcha masalalarda sizga yordam bera olamiz: · zarur hujjatlar bo‘yicha maslahatlar; · yo‘l-transport hodisasining boshqa ishtirokchilari bilan nizolarni suddan tashqari hal qilishda yordam berish.
LiTRO Auto Advocat avtomobillar bilan bog‘liq har qanday huquqiy muammolarni hal qilishda sizning ishonchli hamkoringizdir. Biz har bir mijozga muammolarni ortiqcha vaqt va xarajatlarsiz tezda hal qilishda professional yordam ko‘rsatishga intilamiz.

In today's society, car owners face many legal issues related to their vehicles. We provide a variety of out-of-court dispute resolution services, helping clients avoid lengthy and costly litigation.
We provide a wide range of services to recover your vehicle from the impound lot. Our services include: consultations on the return of vehicles, collection of the necessary initial documents for the redemption of the car, the implementation of actions to withdraw the vehicle from the impound lot, as well as - the return of the vehicle in the judicial process, including challenging the actions or verdicts that led to the placement of the vehicle in the impound lot.
We guarantee the protection of your rights in case you are unfairly accused by other parties involved in a traffic accident. Our activities include counseling, gathering evidence and representing your interests during negotiations.
For minor accident cases that do not require the call of the patrol police, we will be able to help you with all the issues involved in resolving the situation: • Advice on required documents; • Assistance in out-of-court settlement of conflicts with other parties involved in the accident.
LiTRO Auto Lawyer is your reliable companion in solving any legal issues that are related to cars. We strive to provide each client with professional assistance to quickly resolve problems without additional time and money.