Bizning xizmatlarimiz YHXX xodimlarining noto‘g‘ri xatti-harakatlari yoki harakatsizligi holatlarida sizning huquq va manfaatlaringizni himoya qilishga qaratilgan. Biz zarur hujjatlarni tuzish va tayyorlashda malakali yuridik yordam ko‘rsatamiz.
· Konsultatsiya. Birinchi bosqichda bizning mutaxassislarimiz vaziyatni to‘liq tahlil qilib, muammoni muvaffaqiyatli hal qilish uchun zarur bo‘lgan barcha asosiy dalillarni aniqlaydilar. · Ma’lumotlarni to‘plash. Biz barcha kerakli dalillarni diqqat va ehtiyotkorlik bilan to‘playmiz: fotosuratlar, videolar, huquqni muhofaza qilish organlari xodimlarining noqonuniy xatti-harakatlari yoki harakatsizligi faktini tasdiqlashi mumkin bo‘lgan guvohlarning ko‘rsatmalari. · Hujjatlarni tayyorlash. Yig‘ilgan ma’lumotlarga asoslanib, bizning advokatlarimiz asoslangan shikoyat yoki ariza tayyorlaydilar. Sizning huquqiy pozitsiyangiz imkon qadar mustahkam bo‘lishini ta’minlash uchun har bir detalga e’tibor qaratamiz. · Sizning manfaatlaringizni qo‘llab-quvvatlash va himoya qilish. Agar kerak bo‘lsa, bizning mutaxassislarimiz keyingi yuridik jarayonlarda sizning manfaatlaringizni himoya qilishga tayyor.
LiTRO professional ekspertlari O‘zbekiston Respublikasi qonunchiligidagi o‘zgarishlarni doimiy ravishda kuzatib boradilar. Biz har bir holatning barcha xususiyatlarini hisobga olamiz, taqdim etilgan ma’lumotlarning maxfiyligi va mijozlarimiz uchun ishlarning samarali yakunlanishini ta’minlaymiz. Huquqlaringizni himoya qilish va patrul politsiyasi xodimlarining harakatlari yoki harakatsizligi bilan bog‘liq qiyin vaziyatlarda adolatga erishish uchun LiTRO bilan bog‘laning.

Our services are designed to protect your rights and interests in cases of unlawful acts or inactions by patrol police officers. We provide qualified legal assistance in preparation and drafting of necessary documents.
• Consultation. At the first stage our experts conduct a thorough analysis of the situation, identify all the main points necessary for a successful challenge. • Information gathering. We carefully collect all the necessary evidence: photos, videos, testimonies of witnesses who can confirm the fact of illegal actions or inaction on the part of law enforcement officers. • Preparation of documents. Based on the collected information, our lawyers develop a well-founded complaint or statement. We pay attention to every detail to maximize the support of your legal position. • Support and defense of your interests. If necessary, our specialists are ready to represent your interests in subsequent legal procedures.
Professional experts of LiTRO constantly follow the changes in the legislation of the Republic of Uzbekistan. We take into account all the peculiarities of each case, ensure confidentiality of the information provided and provide effective completion of cases for our clients. Contact LiTRO to protect your rights and achieve justice in difficult situations related to the actions or inaction of patrol police officers.