Agar siz sug‘urta kompaniyasining avtohalokatdan keyin transport vositasiga yetkazilgan zararni baholashini adolatsiz deb hisoblasangiz, buni e’tiborsiz qoldirmang. Yuridik yordam sizning huquq va manfaatlaringizni himoya qilishning muhim vositasi bo‘lishi mumkin. Sug‘urta kompaniyasi tomonidan taklif qilingan tovon miqdori sizga yetarli bo‘lmasa, zararni aniqlashda barcha ekspertizalar hisobga olinmasa, sug‘urta kompaniyasi avtomobilingizning xususiyatlarini yoki baxtsiz hodisa natijasida yetkazilgan zararni to‘liq hisobga olmasa, shuningdek sug‘urta kompaniyasi to‘lovlarni kechiktirsa yoki tovon to‘lashdan bosh tortsa yuridik maslahatchi bilan bog‘lanishingiz mumkin.
Biz sizning ishingizni batafsil ko‘rib chiqamiz va barcha kerakli hujjatlarni to‘playmiz. Sizning manfaatlaringizni ifodalash. Bizning advokatlarimiz sizni sug‘urta kompaniyalari, davlat idoralari va boshqa tashkilotlar oldida sizning manfaatlaringizni himoya qiladi.
Boshlang‘ich maslahatdan to tovon olishgacha.
Agar kerak bo‘lsa, biz zararni aniq baholash uchun mustaqil ekspertiza o‘tkazamiz. Bizning mutaxassislarimizga ishoning! Sug‘urta kompaniyasining harakatlarini mustaqil baholash uchun vaqtingiz yoki ma’lumotingiz yo‘qmi? Markazimiz advokatlari notarial tasdiqlangan ishonchnoma asosida sizning manfaatlaringizni himoya qilib, hamma narsani hal qiladi.

Если вам кажется, что оценка ущерба транспорта после происшествия, проведенная страховой компанией, несправедлива, не оставляйте это без внимания. Юридическая помощь может быть ключевым моментом в защите ваших прав и интересов. Вы можете обратиться к юрисконсульту, когда сумма возмещения убытка, предложенная страховой организацией, кажется вам недостаточной, когда в ходе оценки повреждений не были рассмотрены все экспертизы, если страховая фирма не учитывает особенности вашего автомобиля или причиненного ДТП ущерба, а также в случаях, когда страховик задерживает выплаты или отказывает в компенсации.
Мы выполним детальный обзор вашего дела и соберем все необходимые бумаги. Представление ваших интересов. Наши юристы будут представлять вас в страховых компаниях, государственных учреждениях и других организациях.
От первоначальной консультации до получения компенсации.
По необходимости мы проведем независимую экспертизу для точной оценки ущерба. Доверьтесь нашим специалистам! Нет времени или информации для самостоятельной оценки действий страховой организации? Юристы нашей компании возьмут на себя все заботы, представляя ваши интересы на основе нотариально заверенной доверенности.