Agar siz sug‘urta kompaniyasining avtohalokatdan keyin transport vositasiga yetkazilgan zararni baholashini adolatsiz deb hisoblasangiz, buni e’tiborsiz qoldirmang. Yuridik yordam sizning huquq va manfaatlaringizni himoya qilishning muhim vositasi bo‘lishi mumkin. Sug‘urta kompaniyasi tomonidan taklif qilingan tovon miqdori sizga yetarli bo‘lmasa, zararni aniqlashda barcha ekspertizalar hisobga olinmasa, sug‘urta kompaniyasi avtomobilingizning xususiyatlarini yoki baxtsiz hodisa natijasida yetkazilgan zararni to‘liq hisobga olmasa, shuningdek sug‘urta kompaniyasi to‘lovlarni kechiktirsa yoki tovon to‘lashdan bosh tortsa yuridik maslahatchi bilan bog‘lanishingiz mumkin.
Biz sizning ishingizni batafsil ko‘rib chiqamiz va barcha kerakli hujjatlarni to‘playmiz. Sizning manfaatlaringizni ifodalash. Bizning advokatlarimiz sizni sug‘urta kompaniyalari, davlat idoralari va boshqa tashkilotlar oldida sizning manfaatlaringizni himoya qiladi.
Boshlang‘ich maslahatdan to tovon olishgacha.
Agar kerak bo‘lsa, biz zararni aniq baholash uchun mustaqil ekspertiza o‘tkazamiz. Bizning mutaxassislarimizga ishoning! Sug‘urta kompaniyasining harakatlarini mustaqil baholash uchun vaqtingiz yoki ma’lumotingiz yo‘qmi? Markazimiz advokatlari notarial tasdiqlangan ishonchnoma asosida sizning manfaatlaringizni himoya qilib, hamma narsani hal qiladi.

If you feel that the insurance company's assessment of vehicle damage after an accident is unfair, don't let it go unchecked. Legal assistance can be key to protecting your rights and interests. You can contact a legal counselor when the amount of loss compensation offered by the insurance organization seems insufficient to you, when the damage assessment did not consider all expertise, if the insurance company does not take into account the peculiarities of your car or the damage caused by the accident, as well as in cases when the insurer delays payments or denies compensation.
We will perform a detailed review of your case and gather all the necessary paperwork. Representation of your interests. Our lawyers will represent you before insurance companies, government agencies and other organizations.
From initial consultation to receiving compensation.
If necessary, we will conduct an independent expertise for an accurate assessment of damage. Trust our experts! No time or information to independently assess the actions of the insurance organization? The lawyers of our center will take care of all your concerns, representing your interests on the basis of a notarized power of attorney.