Avtomobil nafaqat qulaylik, balki katta mas’uliyat hamdir. Safar paytida yuridik yordam talab qiladigan turli vaziyatlar yuzaga kelishi mumkin. Yuristlarimiz transport bilan bog‘liq barcha masalalar bo‘yicha og‘zaki maslahat beradilar. Biz sizga qonunchilikning eng kichik tafsilotlarini tushunishga yordam beramiz va quyidagi holatlarda yordam beramiz: YTH yuz bergan taqdirda maslahat berish, YTH sodir bo‘lgan taqdirda harakatlar algoritmi , yevroprotokolini to‘ldirish, YTH-ni to‘g‘ri ro‘yxatdan o‘tkazish, baxtsiz hodisa ishtirokchilari, politsiya va boshqalar bilan o‘zaro munosabatlar, aybdorlik va zararlarni qoplash bo‘yicha nizolarni hal qilish.
· YHXX vakillari bilan kelishmovchiliklar yuzaga kelganda haydovchilarning huquqlarini himoya qilish. · Yo‘l harakati qoidalariga rioya qilmaganlik uchun javobgarlik bo‘yicha maslahatlar. · Sug‘urta tashkilotlari bilan nizolarni hal qilish. CASCO va OSGPO VTS (majburiy sug‘urta) masalalari bo‘yicha maslahatlar.
· Vaqt va pulni tejash: Boshlang‘ich maslahat muammoni to‘g‘ri aniqlashga va qo‘shimcha xarajatlardan qochishga yordam beradi. · Malakali yordam: avtomobil huquqi sohasidagi mutaxassislardan dolzarb va ishonchli ma’lumotlarni olish. · Huquqiy xatolarning oldini olish: hujjatlarni to‘g‘ri rasmiylashtirish va qonunga muvofiq harakat qilish. · Sizning manfaatlaringizni himoya qilish: qiyin va ziddiyatli vaziyatlarda xavflarni bartaraf etishga yordam berish.

A car is not only a comfort, but also a great responsibility. While traveling, different situations may arise that require legal advice. Our lawyers provide oral advice on all matters that relate to transport. We will help to understand the smallest details of the law and provide support in the following situations: consultation in a traffic accident, the algorithm of actions in an accident, filling out the Europrotocol, the correct execution of the accident, interaction with other participants in the accident and the police, settlement of disputes about guilt and compensation for loss.
• Protection of drivers' rights in case of disputes with traffic police. • Advice on liability for non-compliance with traffic rules. • Resolution of disputes with insurance organizations. Advice on KASKO and OSGPO VTS (compulsory insurance).
• Saving time and money: Preliminary consultation helps to define the problem accurately and avoid additional costs. • Qualified support: Receive up-to-date and reliable information from specialists in the field of auto law. • Avoiding legal errors: Correct documentation and acting in accordance with the law. • Protecting your interests: Help in complex and conflict situations to eliminate risks.