Avtomobil nafaqat qulaylik, balki katta mas’uliyat hamdir. Safar paytida yuridik yordam talab qiladigan turli vaziyatlar yuzaga kelishi mumkin. Yuristlarimiz transport bilan bog‘liq barcha masalalar bo‘yicha og‘zaki maslahat beradilar. Biz sizga qonunchilikning eng kichik tafsilotlarini tushunishga yordam beramiz va quyidagi holatlarda yordam beramiz: YTH yuz bergan taqdirda maslahat berish, YTH sodir bo‘lgan taqdirda harakatlar algoritmi , yevroprotokolini to‘ldirish, YTH-ni to‘g‘ri ro‘yxatdan o‘tkazish, baxtsiz hodisa ishtirokchilari, politsiya va boshqalar bilan o‘zaro munosabatlar, aybdorlik va zararlarni qoplash bo‘yicha nizolarni hal qilish.
· YHXX vakillari bilan kelishmovchiliklar yuzaga kelganda haydovchilarning huquqlarini himoya qilish. · Yo‘l harakati qoidalariga rioya qilmaganlik uchun javobgarlik bo‘yicha maslahatlar. · Sug‘urta tashkilotlari bilan nizolarni hal qilish. CASCO va OSGPO VTS (majburiy sug‘urta) masalalari bo‘yicha maslahatlar.
· Vaqt va pulni tejash: Boshlang‘ich maslahat muammoni to‘g‘ri aniqlashga va qo‘shimcha xarajatlardan qochishga yordam beradi. · Malakali yordam: avtomobil huquqi sohasidagi mutaxassislardan dolzarb va ishonchli ma’lumotlarni olish. · Huquqiy xatolarning oldini olish: hujjatlarni to‘g‘ri rasmiylashtirish va qonunga muvofiq harakat qilish. · Sizning manfaatlaringizni himoya qilish: qiyin va ziddiyatli vaziyatlarda xavflarni bartaraf etishga yordam berish.

Автомобиль – это не только комфорт, но и большая ответственность. Во время поездки могут возникать разные ситуации, требующие юридической помощи. Наши юристы предоставляют устные консультации по всем вопросам, которые касаются транспорта. Мы поможем разобраться в мельчайших деталях законодательства и оказать поддержку в следующих ситуациях: консультация при ДТП, алгоритм действий при ДТП, заполнение европротокола, корректное оформление ДТП, взаимодействие с другими участниками аварии и сотрудников дорожно-патрульной службы, урегулирование споров о виновности и возмещении убытка.
· Защита прав водителей в случае споров с дорожно-патрульной службой. · Консультации по ответственности за несоблюдение ПДД. · Разрешение споров с страховыми организациями. Консультации по вопросам КАСКО и ОСГПО ВТС (обязательное страхование).
· Экономия времени и денег: Предварительная консультация помогает определить проблему точно и избежать дополнительных затрат. · Квалифицированная поддержка: Получение актуальной и достоверной информации от специалистов в сфере автоправа. · Предотвращение юридических ошибок: Правильное оформление документации и действия в соответствии с законом. · Защита ваших интересов: Помощь в сложных и конфликтных ситуациях для исключения рисков.