Buzilish joyiga joyiga chiqib avtomobil g‘ildiragini ta’mirlash xizmatini ko‘rsatadigan mutaxassislar avtohavaskorlar uchun juda zarur. Ushbu xizmat mijozning vaqtini, asablarini va moliyasini sezilarli darajada tejaydi. Xizmat avtoledi va avtomobilni boshqarishda katta tajribaga ega bo‘lmagan haydovchilar uchun haqiqiy najot bo‘ladi.
Haqiqiy muammo zaxira g‘ildirakning yo‘qligi yoki bir vaqtning o‘zida ikkita shinaning shikastlanishi natijasida yuzaga keladi, bu ba’zi yo‘llarning holatini hisobga olsak, umuman olganda, noodatiy hol emas. Yomg‘ir, qor, chang, kuchli shamol, o‘tayotgan mashinalardan sachrayotgan iflos loy - bu teshilgan shinani mustaqil ravishda tuzatishga harakat qilayotgan avtohavaskorni kutmoqda. Eng katta yo‘qotish biznes uchrashuviga kechikish, bolani maktabdan olishga ulgurmaslik yoki oilaviy bayramga bora olmay qolish bo‘lishi mumkin.
Yuqori malakali LiTRO mutaxassislari qisqa vaqt ichida avtomashina buzilgan joyiga yetib kelishadi, yuqori sifatli ta’mirlash xizmatini ko‘rsatadilar yoki g‘ildirakni almashtiradilar. G‘ildiraklarni joyiga chiqib ta’mirlash xizmati avtomobil harakatini tiklash, haydovchining salobatli ko‘rinishini saqlab qolish va vaqtni tejash uchun ideal imkoniyatdir.
Biz g‘ildiraklarni joyiga chiqib ta’mirlash xizmatini kechayu kunduz, 24/7 davomida ko‘rsatamiz. Bizning xizmatimizga murojaat qilib, siz kunning istalgan vaqtida va har qanday ob-havo sharoitida tez va malakali yordam kutishingiz mumkin.
Biz mijozlarimizga g‘amxo‘rlik qilamiz, shuning uchun bizning g‘ildiraklarni ta’mirlash xizmatimiz nafaqat shahar chegaralarida, balki magistral trassalarda ham taqdim etiladi. Shahar tashqarisiga chiqib xizmat ko‘rsatish narxi ko‘rsatilgan xizmat haqqi va mutaxassisning shahar chegarasidan tashqariga (magistral yo‘l bo‘ylab) safari narxidan kelib chiqqan holda hisoblanadi va 1 kilometr uchun 10 000 so‘mni tashkil etadi.
Shinada 5 sm dan ortiq bo‘ylama kesiklar va 3 sm dan ortiq ko‘ndalang kesiklar ko‘rinishidagi jiddiy shikastlanishlar bo‘lsa uni ta’mirlash imkonsiz. Protektor chetidan 4 sm dan yaqinroqda shikastlangan shinani ta’mirlash dargumon. Bunday nuqsonlar past profilli shinalar uchun xarakterlidir, shuning uchun bunday g‘ildiraklarni ta’mirlash ehtimoli ancha past. Bunday vaziyatda shinalarni almashtirish xizmatiga buyurtma berish yoki evakuatorni chaqirish yaxshiroq.

Repair of the car wheel with the visit of specialists to the place of breakage is an indispensable service for any motorist. Such a service significantly saves time, nerves and finances of the customer. The service will be a true salvation for autoladies and drivers who do not have much experience in driving.
A real disaster turns out to be the lack of a spare tire or damage to two tires at the same time, which, given the state of some roads, is not uncommon. Rain, snow, dust, strong wind, dirty splashes from passing cars - this is what awaits the motorist who will undertake to repair a punctured tire on his own. The biggest loss will be the time needed to get to a business meeting, pick up a child from school or make it to a family party.
Highly qualified LiTRO specialists will arrive at the place of car breakage in the shortest possible time, carry out high-quality repair or replace the tire. On-site tire repair service is an ideal option for restoring vehicle movement, preserving the presentable appearance of the driver and saving time.
We provide 24/7 onsite tire repair service 24 hours a day, 7 days a week. Applying to our service, you can safely count on fast and qualified assistance at any time of day and in any weather.
We care about our customers, so our on-site wheel repair service is provided not only within the city limits, but also on the highway. The cost of the service with a trip outside the city is calculated from the amount of the service and the price of trip of the specialist outside the city limits (on the highway) and is 10 000 soums per 1 kilometer.
Significant damage to the tire in the form of longitudinal cuts over 5 cm and transverse cuts over 3 cm is not repairable. It is unlikely to repair a tire that has been damaged closer than 4 cm from the edge of the tread. Such defects are characteristic of low-profile tires, so such wheels are much less likely to be repaired. In such a situation, it is better to order a wheel replacement service or call a tow truck.